HOME              

Вести/обавештења

Распоред звоњења


Распоред звоњења у ОШ ''Ђура Јакшић Српска Црња

 

Такмичења

 


ШКОЛСКА 2021/2022.ГОДИНА

*

*

*

*

*

10.4.2022. Општинско такмичење из биологије

*

3. место - Огњен Јокић

*

10.4.2022. Општинско такмичење из биологије (сви ученици имају пласман на окружно такмичење)

*

5.разред

*

3. место -  Арсин Милица

3. место - Стефан Кулунџић

4. место - Арсин Драгана

*

6.разред

*

1. место -  Огњен Јокић

2.место - Лазар Јелић

3.место - Анђела Савин

*

7.разред

*

1. место - Томин Марија

2. место - Тамара Марков

*

9.4.2022. Окружно такмичење из хемије

*

3. место - Александар Гојевић

*

19.3.2022. Општинско такмичење историја

*

5.разред

*

1. место -  Марко Стојичић

3. место - Стефан Кулунџић

*

6.разред

*

1. место -  Огњен Јокић

*

8.разред

*

1. место - Вељко Коматовић

*

18.3.2022. Општинско такмичење географија

*

*

8.разред

*

2. место - Стефан Ждрња

3. место -  Софија Јелић

 

*

*

6.3.2022. Општинско такмичење хемија

*

7 разред

*

Никола Недељков - 3.место

*

8 разред

*

Александар Гојевић - 1.место и пласман на окружно такмичење

*

Софија Јелић - 2.место

*

5.3.2022. Окружно такмичење из физике

*

3. место - Огњен Јокић

4.место - похавала - Лара Протић

  

*

5.3.2022. Општинско такмичење из страних језика

*

8разред:

*

1. место и пласман на окружно такмичење -  Александар Гојевић

*

26.2.2022. Општинско такмичење из српског језика и књижевности

*

5.разред

*

2. место - Милица Арсин

*

6.разред

*

2.место - Лара Протић

*

7.разред

*

1.место - Кристина Тошић

              Марија Томин

*

8.разред

*

2. место -  Софија Јелић

*

*

*

20.2.2022. Општинско такмичење из математике

*

3.разред

*

2. место - Александра Дутина, пласман на окружно такмичење

3. место -  Теодора Тошић, пласман на окружно такмичење

4. место - Петра Барбулов, пласман на окружно такмичење

*

4.разред

*

1. место - Лука Тошић, пласман на окружно такмичење

2. место -  Милица Стојичић

*

6.разред

*

3. место -  Огњен Јокић

3. место -  Михајло Ћирин

3.место - Лара Протић

*

8.разред

*

1. место - Стефан Ждрња, пласман на окружно такмичење

2. место -  Александар Гојевић

*

*

19.2.2022. Општинско такмичење књижевна олимпијада

*

8.разред

*

1. место - Александар Гојевић

2. место - Стефан Ждрња и Софија Јелић

3. место - Марина Кушић 

*

*

5.2.2022. Општинско такмичење из физике

*

6.разред

*

Јокић Огњен - 1. место, пласман на окружно такмичење

Протић Лара - 2. место, пласман на окружно такмичење

Ждрња Вукашин - 3. место, пласман на окружно такмичење

*

8.разред

*

Гојевић Александар - 1. место

*

*

*

*

*

*

*


ШКОЛСКА 2020/2021. ГОДИНА



25.3.2021. Окружно такмичење из енглеског језика

*

8.разред

  1. Весковић Ена, 2. место

*

*

24.3.2021. Општинско такмичење из српског језика

*

8.разред

1. Весковић Ена, 1.место 

2. Гера Миодраг, 2. место

*

*

14.4.2021. Окружно такмичење из хемије

*

7.разред

  1. Гојевић Александар, 3. место

*

*

7.3.2021. Општинско такмичење књижевна олимпијада

*

8.разред

  1. Гера Миодраг, 1. место

*

*

*

6.3.2021. Општинско такмичење из хемије

*

7.разред

  1. Александар Гојевић, 1. место

 

*

28.2.2021. Општинско такмичење из математике

*

3.разред

   1. Тошић Лука, 1. место

   2. Владимир Марков, 3. место

4.разред

   1. Марко Стојичић, 2. место

5.разред

  1.Огњен Јокић, 3. место

6.разред

  1. Кристина Тошић, 3. место

7.разред

  1. Александар Гојевић, 1. место

***

 

27.2.2021. Општинско такмичење из физике

6.разред

Кристина Тошић - 1.место